فروش اینترنتی لباس | ۷ نکته که باید قبل از فروش اینترنتی لباس بدانید!

راهنمای آی کمد, راهنمای خرید خرداد ۱۶, ۱۳۹۸ مرداد ۲۴, ۱۳۹۸فروش اینترنتی لباس | ۷ نکته که باید قبل از فروش اینترنتی لباس بدانید!

۱_کمد و کشو لباستان را تمیز کنید : اگر شما مثل من با وسایل داخل کمدتان مشکل دارید، وقت فروش اینترنتی لباس تان رسیده است. زندگی اینقدرکوتاهه که باید لجبازی رو کنار بگذارید و دنبال چیزهای زیرخاکی در زیر لایه های ضخیم جوراب های فراموش شده ، شلوار ، تاپ های مد روز بگردید.

راهنمایی آی کمد را دنبال کنید…

تمیز کردن کمدتون به صبح شنبه محول کنید و مطمئن شوید که تا زمانی که کار تکمیل نشده اتاق را ترک نکنید.

فروش اینترنتی لباس

فروش لباس به کمک اینترنت

لباس ها رو به سه دسته تقسیم کنید : یک دسته آنهایی که می خواهید در آی کمد ببخشید یک دسته رو برای استفاده دوباره نگه دارید، یک دسته هم برای فروش و یا معاوضه بگذارید.

۲_همه رو تمیز کنید و اتو بکشید

بهتر است قبل از اینکه شما عکس لباس را برای فروش اینترنتی پوشاک خود پست می کنید بسیار مهم است که تمیز و مرتب باشد. اگر شما عکسی چروکیده از  پیراهن مجلسی تان بگذارید ، خریدار  گمان می کند که شما به اندازه کافی از لباس مراقبت نکرده اید.

اگرچه تمیز کردن و اتو کشیدن فعالیت های وقت گیری هستند شما می تواند بعد ازظهر انجامش دهد. هرگز قدرت اتو و لباس های تازه را دست کم نگیرید.

۳_وقت بگذارید بهترین عکس را بگیرید

شما برای ساخت عکس های عالی نیازی به دوربین DSLR فانتزی و فتوشاپ ندارید. تازمانی که شما روشنایی طبیعی را دارید، مثل پس زمینه رنگ سفید که برای  عکس گرفتن از لباس مناسب است کارتان خوب می شود. بهترین کار است که زمان گرفتن عکس همه تغییرات را یکباره اعمال کنید. فضایی حرفه ای را مهیا کنید.

فروش اینترنتی لباس

فروش اینترنتی لباس زنانه

۴_درمورد قیمتی که می دهید تحقیق کنید

مطمئن شوید قیمت اجناس شما منصفانه و درست باشد. برای فهمیدن قیمت دقیق اجناس ، آنلاین تحقیق کنید و قیمت خودتان و قیمت فروشی دیگران را بایکدیگر مقایسه کنید.

۵_توضیحات کوتاه و واضح ارائه دهید.

با جملات ساده اجناستان رو توصیف کنید، رنگ و اندازه و هر قسمتی که امکان دارد “پاره یا ساییده” شده باشد واطمینان حاصل نمایید هیچ چرک و لکه ای روی لباس نباشد. شما باید صادقانه به کسی که  میخواهد لباس را دریافت کند  بگوید که انتظار دیدن چه چیزی را دارد، بنابراین با همچین برخوردی دیگر با یک خریدار ناراضی مواجه نخواهید شد که ممکن است بازنگری کند.

۶_سریعا بفرستید

این رمز موفقیت است که در فروش اینترنتی پوشاک خود سریع اقدام کنید. خیلی مهمه خردیدار چیزی را که خریده است در سریع ترین زمان ممکن بدستش برسد.

۷_با بخشش خدمات مشتری را مدیریت کنید.

همیشه با مشتریان مهربان باشید و سوالاتشون رو کامل و سریع جواب بدید. رابطه شما و مشتریان اهمیت زیادی دارد اگر اعتماد کنند باعث می شود تا دوباره  برگردند.


مجله اینستاگرامی آی کمد

همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

بدون برچسب

  

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر