۶ دلیل که چرا  یک کمد لباس کامل دارید، اما هیچ کدوم رو نمی پوشید ؟

راهنمای آی کمد, راهنمای انتخاب لباس, راهنمای خرید خرداد ۱۲, ۱۳۹۸ خرداد ۱۲, ۱۳۹۸چرا با داشتن یک کمد لباس ولی هیچ کدوم رو استفاده نمی کنیم ؟

ما اغلب از مشتریان می شنویم که آنها کمد لباس دارند درحالی که هنوز هیچی از آن لباس ها رو نپوشیدند، دلیل آن چیست؟

دلایل زیادی دارد مثل :

   ۱- سالهاس که شما به آن ها سر نمیزنید، شما دامن مجلسی خودتون رو از خیلی وقت پیش تا حالا در کمد خودتون گذاشتین و همین طور لباس شب چند سال پیش رو که برای مراسم حنابندان خواهرتون خریده بودید  و … در حالی که فضای ارزشمندی را اشغال می کنند، آنها چند سالی است که از کمدتان خارج نشده اند.

دیگ وقتشه  همه لباس های رسمی جوانی و لباس عروسی چند سال پیش رو از یاد ببرید ، آنها ارزشمند بودند بنابراین بهتر است آنها را بفروشید یا معاوضه کنید یا برای پوشیدن به کسی دیگری ببخشید ، شما هرگز نمی دانید شاید دوباره مد شوند و یا اینکه مناسب افراد دیگری باشند .

سایز لباس اندازه شما نیست !

سایز لباس زنانه

سایز لباس زنانه

    ۲-لباس هایی که اندازه شما نیستند تا حالا شده که در حال خرید لباس زنانه باشید و دیگر اندازه تنتان نباشد یا اینکه خریدی اشتباه کردید و از طرفی دیگر بنا به دلایلی نمیتوانید آن را پس بدید ، شما مجبور هستید که آنها را به زور وتقلا بپوشید یا وزن کم کنید و یا با آنها فضای ارزشمند کمدتان را اشغال کنید.

    ۳-بعضیا آنها رو به شما هدیه دادند (یکی از مشتریان ما ، مادرش لباسی به او هدیه داده بود که از نظر خودش رنگ جالبی نداشت، از جمله برخی موارد دیگر) دیگران ممکن است هدایایی به شما بدهند که از آن لباس یا کفش و… راضی نیستید با این وجود فضای ارزشمندی از کمدتان را اشغال کرده اند.

    ۴-یک خرید احساسی انجام دادین – با دوستان خود بیرون برای تفریح و گردش رفتیدکه ناخواسته لباسی رو خریداری کردید که به زیبایی پشت ویترین مغازه نیست و چاره ای برای آن در ذهن ندارید.

در خرید لباس احساسی و سریع تصمیم نگیرید !

لباس زنانه

خرید لباس زنانه

     ۵-شما تمام لباس های مورد علاقه خود را نگه داشته اید- از دوران مدرسه، دانشجویی ، مراسم فارغ التحصیلی ، ازدواج و … لباس های مورد علاقه خود را نگه داشتید و الان فضای ارزشمند زیادی از کمدتان را گرفته اند.

   ۶-شما پوشاک های زیادی دارید، اما همه آنها یکسان هستند – تا به حال برای شما هم پیش آمده است که از یک لباس چند نمونه مثل هم داشته باشید ، جوری که دیگر از تمامی آنها خسته شده اید و فضای ارزشمندی از کمدتان را اشغال کرده و به دنبال یک تحول در کمد لباس خودتان باشید.

 

خوب چه کار کنیم؟ بیایید به راه حل نگاه کنیم.

شما به هر دلیل ممکنی مثل خرید عاطفی ، هدیه ، هم اندازه نبودن لباس و کفش ، نگه داشتن لباس هایی که مناسب نیست و…  که تاثیر روانی بدی برای شما دارد می توانید به راحتی لباس خودرا در سایت تخصصی لباس Ikomod   برای معاوضه و یا فروش آگهی کرده تا هم فضای ارزشمند کمدتان را برای لباس های دیگر خالی کنید و هم از تاثیر منفی روانی آن دور بمانید و هم لباس های جدیدتر و مناسب تری در کمد خود جایگزین . همیشه راه حلی وجود دارد.

با آی کمد همراه باشید …


مجله اینستاگرامی آی کمد

همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

آخرین آگهی های لباس مجلسی در آی کمد

پیراهن ترک
2

پیراهن ترک

100,000 تومان
3 هفته قبل / تهران ، بریانک

پیراهن زنانه مجلسی زرشکی ترک از سایت ترکیه ای خریداری شده جنس عالی. تن خور بسیار زیبا فقط یک بار در حد دو ساعت استفاده […]

تاپ و دامن مجلسی
2

تاپ و دامن مجلسی

150,000 تومان
3 هفته قبل / تهران ، بریانک

تاپ و دامن کوتاه مجلسی برند مایا سایز مدیوم طرح ضبط صوت پشت لباس مشکی ساده هست کاملا نو هست و اصلا تن نخورده (مناسب […]

لباس شب زنانه
5

لباس شب زنانه

1,500,000 تومان
3 هفته قبل / تهران ، ونک

لباس شب زنانه مدل بانداژ طلایی مناسب برای سایز ٣٨-۴٠ برند BCBGMaxAzria مدل Beret از آمریکا خریداری شده و توی گوگل سرچ کنید قیمت دست […]

لباس مجلسی عروسکی
5

لباس مجلسی عروسکی

500,000 تومان
3 هفته قبل / تهران ، مهرآباد جنوبی

لباس مجلسی عروسکی شیری رنگ سایز ۳۶ یا اِسمال s آگهی بیشتر لباس و پیراهن مجلسی در آی کمد

پیراهن مجلسی شیک
3

پیراهن مجلسی شیک

200,000 تومان
1 ماه قبل / تهران ، آذربایجان

پیراهن مجلسی بسیار شیک با کیفیت و جنس عالی،بدون هیچ عیب و ایرادی،جنس پنبه ای نرم ،از پشتش یه زیپ مخفی داره آگهی بیشتر لباس […]

کت وسارافن مجلسی نو

90,000 تومان
1 ماه قبل / کرج ، منظریه

این کت وسارافن دوبارپوشیده شده ویکبار شسته شده وبه این منظورتخفیف درنظرگرفته شده وبه قیمتی که تعیین شده به فروش میرسه آگهی بیشتر لباس و […]

پیراهن مجلسی نو

330,000 تومان
1 ماه قبل / کرج ، منظریه

این پیراهن نوهست وفقط یکباراستفاده شده به این منظورتخفیف هم درنظرگرفته شده وبه قیمتی که تعیین شده به فروش میرسه آگهی بیشتر لباس و پیراهن […]

لباس عروسکی دکلته

250,000 تومان
1 ماه قبل / تهران ، سعادت آباد

نو لباس دکلته عروسکی پف دار کوتاه سایز ٣۶-٣٨   آگهی بیشتر لباس و پیراهن مجلسی در آی کمد

پیراهن نو – برند Porio سایز ۳۶
1
منقضی شد !

پیراهن نو – برند Porio سایز ۳۶

250,000 تومان
2 ماه قبل / تهران ، سعادت آباد

پیراهن کاملا نو سایز ۳۶ برند Porio آگهی بیشتر لباس و پیراهن مجلسی در آی کمد  اینستاگرام آی کمد  

لباس مجلسی
2
منقضی شد !

لباس مجلسی

550 هزار تومان تومان
2 ماه قبل / تهران ، فلاح لباس

لباس مجلسی دنباله دار طرح سرمه ای جنس عالی،تن خور عالی،فقط یکبار پوشیدم آگهی بیشتر لباس و پیراهن مجلسی در آی کمد  اینستاگرام آی کمد […]

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر