کت و انواع مانتو های شیک

راهنمای انتخاب لباس مهر ۲۰, ۱۳۹۸ مهر ۲۲, ۱۳۹۸انواع کت، مانتو و یا پالتو که هر دختری باید آنها را داشته باشد:

خلاصه محتوا: راهنما و معرفی انواع کت ، مانتو ، پالتو ، بارانی و کاپشن. انتخاب نوع پارچه با توجه به سلیقه و ست لباس، با خواندن این مقاله می توانید در مورد مدل های مختلف کت و پالتو آموخته و تصمیم بگیرید در هر روز و هر مراسم چه لباسی بپوشید. چه مدل لباسی برای شما مناسب تر است و در کدام مدل بیشتر جذاب به نظر می رسید. 


همه ما در هر فصل به کت و مانتو احتیاج داریم، دلایل مختلفی نیز وجود دارد، از جمله به منظور حجاب در کشورهای اسلامی، برای محافظت از خود در برابر آفتاب، حتی برای گرما و گاهی برای مد و زیبایی. برخی از آنها هم بادوام هستند و برای کل سال کاربرد دارند. از این رو ما لیستی از انواع آنها را برای شما تهیه کردیم، که هر دختری در کمد خود به آن نیاز دارد. اگر آماده هستید، اجازه دهید برخی از آنها را مرور کنیم.

خانمها، یادداشت کنید!

۱-کت ترنچ

کت ترنچ

مانتو

به این مدل، مدل نظامی یا مدل بارانی نیز می گویند. زمانی که در مورد یک مدل پر کاربرد و کلاسیک صحبت می کنیم، هر دختر باید یک نمونه از آن را داشته باشد و قطعا مدل ترنچ باید در صدر این لیست باشد. مدل ترنچ به رنگ شتری به اندازه ای ظریف و زیبا است که می تواند با هر لباسی ست شود. مانتو این مدل عموما از پارچه های خنک و لطیف دوخته می شود اما کت این مدل حتما در یک عصر پاییزی بارانی یا در یک صبح زمستانی زیبا و دل انگیز شما را می پوشاند و گرم نگه می دارد. این مدل اکثر از پارچه های ضد آب دوخته می شوند و بنابراین، در فصل های موسمی از جمله پاییز و بهار نیز استفاده می شوند. می توانید این مدل را بیشتر از سایر لباس های زمستانی بپوشید، و آنرا با هر چیزی ست کنید تا جذاب تر و شیک پوش تر به نظر برسید. در زمستان این ست را می توانید با کیف دستی و چکمه ست کنید. نه تنها رنگ شتری این مدل، بلکه نارنجی، قرمز و زرد از گزینه های بسیار جذاب رنگ برای این مدل است.

کت ترنچ

مانتو

هیچ چیزی جذاب تر از یک خانم که رنگ قرمز یا زرد مدل ترنچ را پوشیده است، نیست!

۲-پالتو چرمی

پالتو

پالتو چرمی

لباس های چرمی برای همه مواقعی مفید هستند که به محیطی غیر رسمی می روید، یا وقتی که می خواهید در سریع ترین زمان شیک به نظر برسید. یا برای تمام مواقعی که شما فقط به لباسی برای حفاظت از سرما نیاز دارید. این نوع مدل انواع مختلفی دارد که قطعا همیشه ما را جذاب تر خواهند کرد و در ۳ مدل: دکمه ای، زیپی و کمربند دار هستند. رنگ مشکی تقریباً در بین انواع مدل های چرمی متداول است، اما رنگ های قهوه ای، قرمز و خاکستری گزینه های دیگری هستند که به همان اندازه شیک به نظر می رسند.

۳-مانتو جین

مانتو جین

بیشتر اوقات وقتی صحبت از لباس های ضروری برای استفاده روزمره می شود، کسی به این نوع مدل اشاره نمی کند، چرا که همه فرض می کنند که شما یکی از آنها را دارید.می توانید این مدل را با شلوار و یا حتی پیراهن ست کنید.


همراه اینستاگرام آی کمد باشید


۴-مانتو رسمی

مانتو

مانتو رسمی

حتما خانم های عزیز در محیط های کسب و کار و یا در مجالس و مهمانی های خاص این مدل را بپوشند. می توانید کت خود را با پیراهن سفید ابریشمی و یا نخی می توانید ست کنید. این مدل را با کفش های بسته و با پاشنه هایی کم بپوشید.

جنس پارچه کت و یا مانتو رسمی:
برای جنس پارچه، پشم و ترکیبات پشمی بسیار مناسب است. جنس مناسب برای آن ۱۰۰ ٪ پشم یا میکروفایبر و برای شلواری که با آن ست می کنید کرپ گاواردین است. پشم در تمام فصول قابل استفاده است. ترکیبات جدیدی از پشم نیز وجود دارد که دارای میزان اندکی از پارچه های کشسانی مانند الاستان و لایکرا است. ترکیباتی خاص مانند ریون و نایلون نیز استفاده می شوند.

۵-اورکت

مانتو

اورکت

این پالتو نسخه زمستانی شما از یک مدل ترنچ است، مدل بلند، درجه یک و بسیار شیک است و آنقدر به اندازه کافی ضخیم است تا شما را از زمستان های یخ زده محافظت کند. این مدل یکی از ظریف ترین لباس هایی است که یک خانم می تواند داشته باشد، و بهترین بخش در مورد آن این است که کسی اهمیتی نمی دهد که چه لباسی را در زیر آن می پوشید، این مدل را می توانید با یک روسری پشمی شیک و چکمه های کوتاه تا مچ پا جفت کنید.

۶-کت کشمیر یا پشمی

کت

کت کشمیر یا پشمی

اگر در شهرهای سردسیری شمال کشور زندگی می کنید و یا در مناطق کوهپایه ای هستید، می دانید که برای یک زمستان طولانی باید آماده شوید تا برایتان زمستان لذت بخشی باشد. این مدل هم شما را بسیار گرم نگه می دارد و هم بسیار ظریف و شیک به نظر می رسد.

۷- بادگیر

نوعی کاپشن و یا پالتو سبک به نظر می رسد، مانند یک کت نازک برای پرواز و یا دوچرخه سواری است که به طور معمول از پوست گوسفند دوخته می شود. این مدل با اینکه اسپورت است اما در عین حال از مدل های شیک تلقی می شود. لازم نیست این مدل را فقط هنگام دوچرخه سواری استفاده کنید. این مدل آنقدر زیبا است که در کمد شما جای بگیرد. این مدل را امروزه می توانید با دامن بلند یا ماکسی، شلوار جین پاره شده و شلوارک و هر چیز دیگری را که فکر می کنید زیبا و جذاب است، بپوشید. این مدل در ۲ نوع کوتاه و بلند وجود دارد.

مانتو

بادگیر

کت و یا مانتو عصرانه

کت ها و یا مانتوی عصرانه نامی بسیار جالب و عجیب دارند، شاید انتخاب این نام برای این مدل لباس به دلیل زمان استفاده از این لباس باشد که عموما برای مهمانی ها و مجالس شبانه استفاده می شود. این مدل در ۲ نوع، رسمی و یا به عبارت دیگر مجلسی و یا اسپورت وجود دارند. عموما تنها مورد استفاده از این مدل، برای زیبایی است و پیروان صنعت مد از این مدل در مهمانی های شبانه ی خود استفاده می کنند و در صدر انتخاب هایشان است. پارچه یک کت و شلوار عصرانه می تواند از جنس مخمل انتخاب شود، که بسیار شیک است. شما می توانید برای دوخت این مدل از پارچه فاستونی راه راه نیز استفاده کنید. یکی از زیباترین نوع این مدل که بسیار شیک و رسمی است، مدل بلند آن است که در شکل مشاهده می کنید. و در آخر اینکه برای این مدل رنگ مشکی بسیار زیبا و فریبنده است و هیچگاه شما از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

مانتو عصرانه

 

مانتو

مانتو عصرانه


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر