لباس مناسب پاییز

راهنمای انتخاب لباس, راهنمای خرید شهریور ۲۳, ۱۳۹۸ شهریور ۲۸, ۱۳۹۸لباس مناسب فصل پاییز

انتخاب لباس مناسب فصل پاییز :

پوشش مناسب و تیپ زیبا همیشه جزء دغدغه های انسان ها بوده است و هر انسانی همواره در فکر آن است که تیپی زیبا و مناسب را داشته باشد تا علاوه بر زیبایی از راحتی بسیار نیز برخوردار شود. در گذشته های دور، انسان های نخستین پوشش را تنها از جنبه حفاظتی لازم میدانستند و داشتن جلوه زیبا و دل انگیز برای آن ها اهمیت نداشته و تنها پوشاندن بدن و حفاظت از سرما دلیل اصلی آن ها برای انتخاب لباس بوده است، اما امروزه جلوه زیبا و جذاب لباسی که فرد می پوشد نیز اهمیت فراوان داشته و در کنار محافظت از بدن و پوشاندن بدن این مورد نیز از اهمیت فراوانی برخوردار است.

به همین سبب با گذشت زمان و پیشرفت جامعه بشری لباس ها رنگ و طرح های مختلفی به خود گرفته است و امروزه افرادی تحت عنوان طراح در عرصه مد و پوشاک به فعالیت میپردازند، که جایگاه بسیار بزرگی در دنیا پیدا کرده اند. طراحی لباس که امروزه جزء رشته های دبیرستانی و دانشگاهی در تمام دنیا است، رشته ای بسیار حساس است و اصولا افرادی در این رشته موفق میشوند که دارای ذهنی خلاق و پشتکار و صبر بسیار هستند.

در دنیای امروزی شما شاهد انواع و اقسام لباس هایی هستید که هر کدام برای مکان و فصل خاصی مناسب هستند. برای فصول سرد سال لباس های زخیم که از پارچه های بسیار گرم درست شده اند برای افراد به نمایش وبه فروش می رسد و از طرفی در فصول گرم شما شاهد فروش لباس های نخی، خنک و باز هستید. اما در اینجا شاید برایتان سوال پیش بیاید که در فصل پاییز چه لباسی را باید انتخاب کنید؟ و چون در این فصل هوا نه سرمایی همانند زمستان را دارد و نه گرمایش همانند تابستان، انتخاب لباس تا حدودی ممکن است برایتان دشوار باشد.

لباس مناسب پاییز

لباس مناسب فصل پاییز

در فصل پاییز شما، شاهد هوایی بسیار مطلوب هستید که اگر لباسی مناسب به تن کرده باشید شاید دلتان بخواهد ساعت های زیادی را بیرون از خانه تان سپری کنید و از هوای پاییزی دل انگیز لذت ببرید. برای داشتن تیپ زیبا و مخصوص این فصل ابتدا لازم است، این نکته که در کدام بخش از این فصل(پاییز) قرار داریم را مدنظر بگیرید، زیرا اوایل پاییز هوا گرم تر از اواخر پاییز است و هرچه روزهای پاییزی را به سمت جلو طی کنید متوجه این مسئله می شوید که هوا روز به روز بیش تر خنک می شود، تاجایی که بسیاری از افراد در اواخر پاییز وسایل گرمایشی خود را راه اندازی می کنند.


همراه اینستاگرام آی کمد باشید


پس ابتدا این نکته مهم را مدنظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب لباسی مناسب پاییز و زیبا کنید. در قدم بعدی شما میتوانید از ژورنال هایی که مخصوص تیپ های پاییزی هستند استفاده کنید و با مشاهده لباس هایی که مانکن های موجود در این ژورنال ها به تن کرده اند اقدام به انتخاب لباسی زیبا که مطابق با سلیقه تان است کنید. از طرف دیگر با گسترش شبکه های اجتماعی و جایگاه اعظمی که این شبکه ها در بین افراد پیدا کرده اند و بسیاری از افراد روزانه عکس هایی را از خود در این مکان آپلود کرده و شما می توانید با در نظر گرفتن تیپ این افراد، تیپی مطابق با میل و سلیقه خود انتخاب کنید.

انتخاب لباس مناسب

نکاتی که در انتخاب لباس مناسب پاییزی لازم است رعایت کنید به شرح زیر می باشد:
برای داشتن تیپ زیبا و دلربا و درعین حال مناسب و راحت در نظر گرفتن فصلی که در آن قرار گرفته ایم امری بسیار لازم و ضروری است. اگر شما تیپ بسیار جذابی را زده باشید ولی فصل مربوطه را مدنظر قرار نداده باشید، علاوه بر آن که زیبا به چشم دیگران نمی آیید حتی در مواقعی بساط خنده را برای دیگر افراد ایجاد کرده اید!
فکر کنید در اوایل پاییز هستیم و شما فردی را در خیابان مشاهده می کنید که کلاه، دستکش و پالتو پشمی بزرگ به تن دارد، و دارد در خیابان با اعتماد به نفس بالایی راه می رود، قطعا در این لحظه شما پیش خود فکر میکنید که شاید این فرد از مشکلات روانی برخوردار است و قطعا لبخندی هرچند کوتاه به لبانتان نقش می بندد، پس در نظر گرفتن فصل مربوطه امری بسیار لازم و ضروری است.

لباس مناسب پاییز

لباس مناسب فصل پاییز

شما برای انتخاب تیپ مناسب پاییزی می توانید از بوتیک های مختلف دیدن کرده و لباسی مناسب را تهیه کنید. مثلا برای بانوان مانتوهایی تحت عنوان مانتوهای پاییزی هرساله تولید و به بازارها عرضه می شود. این مانتو ها از پارچه هایی دوخته شده اند که نه به اندازه پارچه های تابستانی نازک و خنک هستند ونه به اندازه پارچه های زمستانی کلفت و گرم هستند بلکه جنس این پارچه ها حد وسط میان این دو پارچه است، که شما با تهیه این مانتو ها می توانید در فصل پاییز احساس مطلوبی را داشته باشید.

از طرف دیگر برای آقایان نیز لباس هایی از جنس های مختلف پاییزی تولید می شود که آن ها نیز جنسی ما بین جنس های گرم و خنک دارند. از طرف دیگر اگر شما فردی سرمایی هستید و در اواسط پاییز احساس سرما میکنید و پوشیدن این نوع لباس ها برایتان به حد کافی مناسب نیست، می توانید از سویشرت های مختلف و همچنین پلیور هایی که خیلی کلفت نیستند استفاده کنید، تا از این طریق هم تیپ مخصوص پاییزی خود را داشته باشید و هم احساس راحتی کنید. برای این فصل شلوار هایی با جنس چرم و یا پارچه نسبتأ کلفت نیز مناسب است و متناسب با تیپ پاییزی است.

انتخاب کفش مناسب

برای انتخاب کفش مناسب این فصل نیز باید دقت فراوان کنید و از کفش هایی که فقط مخصوص فصل دیگری هستند استفاده نکنید مانند کفش های جلو باز و صندل ها که مخصوص تابستان هستند و چکمه های بسیار بلند که مخصوص اواسط زمستان هستند. شما میتوانید برای انتخاب کفش مناسب سراغ گزینه هایی همانند نیم بوت وهمچنین کتونی های ساق دار بروید، زیرا این دوگزینه انتخابی بسیار عاقلانه و هوشمند برای شما هستند و به تیپ شما جلوه بسیار زیبایی را می بخشند.

در کل ذهن خلاق شما و داشتن ایده جدید می تواند به تیپتان زیبایی دوچندانی بدهد و شما را از تیپ های معمولی و تکراری نجات دهد و جلوه زیبایی را برایتان به وجود بیاورد. از طرف دیگر با رعایت نکات ساده شما میتوانید تیپی مناسب فصلی که در آن قرار دارید را داشته باشید و درعین حال راحتی خود را نیز از دست نداده باشید.


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!  

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر