لباس بچگانه

راهنمای انتخاب لباس آبان ۱۱, ۱۳۹۸ آذر ۱۷, ۱۳۹۸


 


انتخاب لباس بچگانه

خلاصه محتوا: لباس بچگانه و خریدن آن چیزی است که بچه‌ها را خیلی خوشحال می‌کند. بچه‌ها دوست دارند لباس‌های نو با رنگ‌ها شاد و مدل‌های خاص بپوشند. حتما دیده‌اید که کودکان، به خصوص بچه‌ها، حتی هنگام بازی هم به لباسشان توجه می‌کنند و حتی گاهی لباس‌های مادرشان را می‌پوشند تا شبیه آن‌ها بزرگ شوند!


لباس بچگانه

دخترها عاشق لباس‌هایی با رنگ‌های شاد هستند

خوش پوشی بچه‌ها آن‌ها را به دوست داشتنی‌ترین موجوداتی که وجود دارند، تبدیل می‌کند! انتخاب درست لباس برای آن‌ها تأثیرات زیادی دارد تا جایی که حتی باعث افزایش میزان اعتماد به نفس در بچه‌ها می‌شود.

لباس بچگانه برای فصل‌های مختلف

این که لباس بچگانه با فصل تناسب داشته باشد، موضوعی است که اهمیت زیادی دارد. حتی رنگ‌ها نیز بهتر است متناسب با فصل انتخاب شوند. در ادامه انواع لباس بچگانه مناسب برای هر فصل را معرفی می‌کنیم.

لباس کودک

لباس بچگانه بهاره را به گونه‌ای انتخاب کنید که در صورت سرد شدن هوا، فرزندتان سرما نخورد

لباس بچگانه بهاره: بهار فصلی است که آب و هوای متغیری دارد. از طرفی معمولا لباسی که برای عید می‌خرید، همان لباسی است که کودک شما در طول بهار از آن استفاده می‌کند؛ بنابراین این لباس هم باید برای مهمانی‌ها و دید و بازدید عید مناسب باشد و هم بتواند در مقابل سرد شدن ناگهانی هوا، کودک را گرم نگه دارد. لباس مناسب برای پسرها پیراهن و شلوار یا بیلرسوت است و برای دخترها نیز می‌توان پیراهن‌های بلند، بلوز و دامن یا بلوز شلوار را انتخاب کرد. بهتر است به همراه این لباس‌ها یک سوییشرت بهاره نیز برای فرزندتان خریداری کنید. در بهار بهتر است از رنگ‌های گرم استفاده کنید. به طور کلی استفاده از رنگ‌های شاد و گرم برای بچه‌ها بهترین انتخاب است.

لباس بچگانه

در تابستان رنگارنگ‌ترین لباس‌ها را به بچه‌ها بپوشانید

لباس بچگانه تابستانه: لباس‌های نخی بهترین انتخاب برای فصل تابستان هستند. اگر کودک شما در فصل تابستان زمان زیادی را بیرون از منزل سپری می‌کند، بهتر است از خرید لباس‌های آستین کوتاه صرف نظر کنید، چرا که تابش مستقیم خورشید پوست بچه‌ها را می‌سوزاند. تنوع لباس‌های تابستانی بسیار زیاد است. رنگ‌های روشنی مانند رنگ‌های پاستلی برای تابستان مناسب‌ترند.

لباس کودک

لباس پاییزه خواهر و برادر را می‌توانید باهم ست کنید!

لباس بچگانه پاییزه: پاییز اولین فصل سرد سال است. اوایل پاییز هوا تقریبا شبیه بهار است و بچه‌ها نیازی به لباس گرم ندارند، اما از اواسط پاییز به بعد باید به فکر لباس‌های پوشیده و گرم باشید. بافتنی‌ها و لباس‌هایی که الیاف کلفت‌تری دارند، برای پاییز مناسب هستند. بولیز و شلوار تیپ خوبی برای دخترها و پسرها در این فصل می‌سازد. رنگ‌های پاییزی مانند زرد، نارنجی، قرمز و… انتخاب خوبی برای این فصل هستند.

در زمستان کودک خود را شیکپوش و گرم نگه دارید

لباس بچگانه زمستانی: تکلیف زمستان مشخص است! باید گرم‌ترین لباس‌ها را برای زمستان انتخاب کنید. انتخاب کاپشن‌ها و پالتوهای بچگانه بهترین گزینه برای این فصل است. اکسسوری‌های زمستانی نسبت به فصل‌های دیگر بیشتر است؛ استفاده از کلاه و شال گردن و دستکش بچگانه را فراموش نکنید.


همراه اینستاگرام آی کمد باشید


ست لباس‌های بچه‌ها و مادر

ست لباس مادر و فرزند

هماهنگی لباس مادر با بچه‌ها استایلی جذاب است

یکی از جذاب‌ترین ایده‌ها برای انتخاب لباس، لباس‌های ست بین مادر و فرزند است که طرفداران زیادی دارد. شما می‌توانید لباس‌های مناسب برای فصل‌های مختلف، لباس‌های مجلسی و حتی لباس‌های راحتی خانه را به کودک خود ست کنید. هم بچه‌ها و هم پدر و مادرها هماهنگی بین لباس‌ها را دوست دارند.

خرید اینترنتی ست‌های مادر و فرزند دامنه انتخاب شما را گسترده‌تر می‌کند و همچنین می‌توانید نمونه‌ها را در تن مدل‌ها ببینید و بهترین مدل را انتخاب کنید. معمولا در انتخاب ست دخترها با مادرها و پسرها با پدرها ست می‌کنند؛ اما شما می‌توانید منحصر به فرد باشید و حتی تمام خانواده لباس‌های هماهنگ انتخاب کنید!

اگر فرزند شما کوچک است؛ شباهت کامل لباس‌ها ایده جذابی نیست. برای مثال مادر بیرون از منزل مانتو می‌پوشد و اگر دختر کوچک او نیز مانتویی شبیه به مادر بپوشد، تیپ او تناسبی با سنش ندارد. در چنین مواردی اگر طرح پارچه یا تزئینات مانتوی مادر با پیراهن دخترش هماهنگ باشد، ست جذابی به وجود خواهد آورد.

نکاتی در مورد انتخاب لباس کودک

فرزند شما اسپرت پوشیدن را دوست دارد یا رسمی؟

شما بهتر از هر کسی می‌توانید لباس بچگانه مناسب برای فرزند خود را پیدا کنید. توجه به برخی از نکات ساده به شما کمک می‌کند که بهترین لباس بچگانه را راحت‌تر انتخاب نمایید.

  • حتما از فرزند خود برای انتخاب لباس بچگانه مشورت بگیرید. بچه‌ها باید لباسی که می‌پوشند را دوست داشته باشند. این کار همچنین اعتماد به نفس و خلاقیت فرزند شما را افزایش می‌دهد.
  • به تناسب بین رنگ‌ها و مدل‌های لباس‌ها توجه داشته باشید. بچه‌ها توجه چندانی به این که یک لباس اسپرت است یا مجلسی ندارد. به همین دلیل شما باید به هماهنگی بین لباس‌ها توجه داشته باشید.
  • رنگ‌های تیره انتخاب خوبی برای بچه‌ها نیستند. یک کودک باید روحیه شادی داشته باشد و این شادی در تمام جوانب زندگی‌اش مشهود باشد.
  • خرید اینترنتی لباس بچگانه ساده و آسان است. شما به تمام مدل‌های روز دنیا دسترسی دارید و بدون این که خستگی راه رفتن و گشتن در بازار را داشته باشید، لباس بچگانه مناسب را سفارش می‌دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن آن را تحویل می‌گیرید.
  • هنگام خرید اینترنتی لباس بچگانه توجه داشته باشید که مدل، رنگ و سایز لباس را دقیق انتخاب کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

به یاد داشته باشید که فرزند شیک پوش نشانه‌ای از سلیقه و حوصله والدین اوست.


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر