لباس بهاری زنانه

راهنمای انتخاب لباس آذر ۲, ۱۳۹۸ آذر ۲, ۱۳۹۸انتخاب لباس بهاری مناسب

خلاصه محتوا: لباس بهاری زنانه به شما کمک می‌کند در بهار استایلی شیک و هماهنگ با فصل داشته باشید. به طور کلی زمانی که رنگ و مدل لباس‌های شما با فصلی که در آن قرار داریم، هماهنگ باشد؛ جلوه بهتری خواهد داشت و به همین دلیل همیشه خوش پوش به نظر خواهید رسید. خانم‌ها سلیقه زیادی در انتخاب لباس به خرج می‌دهند و به همین دلیل کار طراح‌ها در طراحی و ارائه لباس بهاری زنانه کمی سخت‌تر می‌شود و باید مدل‌های متنوعی به بازار ارائه دهند تا قابلیت پوشش تمام سلیقه‌ها را داشته باشند.


استایل زنانه

لباس بهاری زنانه دارای رنگ‌ها و طرح‌های متنوعی است

به نظر شما ملاک‌های انتخاب برای لباس هر فصل چیست؟ جنس و مدل باید به گونه‌ای باشد که با آب و هوا متناسب باشد و از شما در برابر گرما و سرما محافظت کند. همچنین رنگ لباس نیز بهتر است به گونه‌ای انتخاب شود که با رنگ طبیعت در فصل هماهنگی داشته باشد و به همین دلیل است که لباس بهاری زنانه دارای رنگ‌های گرم است. رنگ‌ها این قابلیت را دارند که انرژی‌های مثبت طبیعت را به سوی شما جذب کنند. بیایید در مورد انواع لباس بهاری زنانه برای ساختن استایل‌های مختلف در این فصل بیشتر صحبت کنیم.

لباس بهاری زنانه مناسب برای استایل رسمی

مانتوهای طرح‌دار با رنگ‌های گرم برای استایل رسمی در بهار مناسبند

استایل رسمی خانم‌ها معمولا با استفاده از مانتو شلوار و روسری رسمی ساخته می‌شود. با توجه به اندامتان می‌توانید انتخاب کنید که مانتوی بلند بپوشید یا مدل‌های کوتاه‌تر را انتخاب کنید. به طور کلی اگر خانم‌های کوتاه قد لباس بهاری زنانه بلند انتخاب کنند، قد آن‌ها کوتاه‌تر از چیزی که هست به نظر می‌رسد و اگر خانم‌های بلند قد لباسی انتخاب کنند که کوتاهی آن بالاتر از زانو باشد، بیش از اندازه بلند به نظر می‌رسند.

مانتوهای بهاری با رنگ‌های روشن و دارای طرح و نقش‌هایی مانند گل و بته جقه و… بهترین انتخاب برای تشکیل استایل رسمی هستند. استفاده از اکسسوری‌هایی مانند ساعت، کیف و گل سینه نیز می‌تواند در جذابیت بیشتر استایل شما تأثیر گذار باشد. بهتر است اکسسوری‌های خود را از طرح‌های گلدار و هماهنگ با بهار انتخاب کنید. با توجه به موقعیت می‌توانید به همراه مانتو دامن یا شلوار را انتخاب کنید. برای موقعیت‌های رسمی اداری مانند همایش‌ها و… مانتو شلوار بهترین استایل رسمی بهاره است و برای مهمانی‌های رسمی مانتو دامن انتخاب بهتری به نظر می‌رسد.

لباس بهاری زنانه مناسب برای استایل اسپرت

استایل زنانه

ساختن استایل اسپرت برای بیرون رفتن ساده‌ترین نوع انتخاب لباس است

معمولا ساختن استایل اسپرت و رسمی در هر فصل ساده‌ترین کار است. لباس‌های اسپرت را می‌توان با هم هماهنگ کرد. برای تشکیل استایل خیابانی محدودیت‌ کم‌تری وجود دارد و به همین خاطر می‌توانیم لباس بهاری زنانه را با آزادی بیشتری انتخاب کنیم. مدل‌های مانتویی که می‌توانید برای استایل خیابانی انتخاب کنید، تنوع زیادی دارد. راحتی لباس‌هایی که در موقعیت‌های غیر رسمی می‌پوشید، نیز اهمیت دارد؛ چرا که معمولا برای بیرون رفتن و تفریح هم همین لباس‌ها را انتخاب می‌کنید. لباس‌هایی که در استایل اسپرت بهاری انتخاب می‌شوند، نباید در حرکت محدودیت ایجاد کنند.


همراه اینستاگرام آی کمد باشید


رنگ‌ها گرم بهترین انتخاب برای لباس بهاری زنانه و استایل اسپرت در این فصل است. می‌توانید این رنگ‌ها را با رنگ‌های خنثی ترکیب کنید و بهترین تیپ را داشته باشید. مانتوهای بهاری را می‌توان با شلوارهای مختلف ست کرد. بهتر است مانتوهای بلند و دامنی را با شلوارهای تنگ و چسبان بپوشید و برای مانتوهای کوتاه‌تر، شلوارهای دمپا یا راستا را انتخاب کنید. شلوار نود شلواری است که می‌تواند با انواع مانتو‌های اسپرت همراه شود.

لباس بهاری زنانه مناسب برای تیپ مجلسی

استایل زنانه

لباس‌های مجلسی گل‌دار شما را با شکوفه‌های طبیعت هماهنگ می‌کنند!

زمانی که قرار است لباس مجلسی انتخاب کنید، معمولا دغدغه‌ای بابت حجاب نخواهید داشت. البته نمونه لباس مجلسی‌های پوشیده نیز وجود دارند که می‌توان آن‌ها را نیز انتخاب کرد. آیا تا به حال به هماهنگی بین لباس مجلسی و فصل دقت کرده‌اید؟ این نکته‌ای است که کم‌تر به ذهن افراد خطور می‌کند. اما اگر شما به این نکته دقت کنید، می‌توانید لباس مجلسی داشته باشید که کم نظیر است و ظاهری زیبا برای شما می‌سازد. رنگ‌های گرم و گل‌ها مهم‌ترین مشخصه بهار هستند؛ پس برای انتخاب لباس مجلسی بهاری توجه به این فاکتور در انتخاب لباس، بهترین استایل مجلسی را برای شما به وجود می‌آورد.

در بهار گل‌ها با رنگ‌های مختلف وجود دارند، پس شما هم می‌توانید رنگ مورد علاقه خود را برای لباس مجلسی استفاده کنید. اگر در آرایش موهای خود نیز از وسیله‌ای هماهنگ با لباستان استفاده کنید، زیبایی دو چندان به وجود خواهید آورد. انتخاب لباس به مجلسی که قرار است در آن حضور پیدا کنید نیز اهمیت دارد. برای مجالسی مانند عروسی، پیراهن‌های زنانه بهترین انتخاب هستند. اما لباس بهاری زنانه متناسب با مجالسی مانند تولد یا دورهمی‌ها شومیز و شلوار، بلوز و دامن و لباس‌هایی ساده‌تر هستند.

استایل بهاری برای مجالس صمیمی

آنچه گفته شد تنها پیشنهادهایی بود برای داشتن استایل بهاره و کمک به شما در انتخاب لباس بهاری زنانه. ترکیب این نکات با سلیقه شما می‌تواند بهترین تیپ را برای شما بسازد. در عین این که استایل متناسب با فصل می‌سازید، به این نکته نیز توجه داشته باشید که قرار نیست همیشه مطابق با مد روز بپوشید. انتخاب لباسی که با اندام، رنگ پوست و سایر ویژگی‌های شما هماهنگ باشد، بیشتر از مطابق مد بودن اهمیت دارد.


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر