طراحی پوشاک زنانه | نیازهای اصلی طراحی لباس زنانه ! کوتاه و گویا – (قسمت دوم)

طراحی لباس زنانه شهریور ۳, ۱۳۹۸ شهریور ۳, ۱۳۹۸طراحی پوشاک زنانه | چه مواردی برای طراحی لباس زنانه ضروری است ؟ / قسمت دوم

موضوع طراحی پوشاک زنانه – مزون لباس | سلام مجدد عزیزان همراه شما هستیم با دومین قسمت از طراحی لباس زنانه 🙂


قسمت اول طراحی پوشاک زنانه |  برای مطالعه کلیک کنید


 تزئین لباس:منظور از تزئین لباس همان آرایش و زیبایی خاصی که طراح می‌تواند با ذهن خلاق خود برای لباس ایجاد کند تا از این طریق لباس طراحی شده توسط خودرا بتواند نسبت به سایر لباس ها متمایز کرده و جلوه زیبایی را به آن ببخشد. این تزئینات می تواند با وسایل مختلف مخصوص این کار مانند مروارید و سنگ های مختلف صورت بگیرد.

در گذشته برای طراحی پوشاک زنانه استفاده از پولک و  منجوق نیز تا حدود زیادی صورت می‌گرفت اما امروزه با مشاهده در طرح های جدید متوجه آن می شوید که استفاده از این وسایل تزئینی به کمترین حد ممکن رسیده و اکثرا برای زیباتر کردن لباس ها از مروارید و سنگ های مختلف استفاده می کنند.هرچقدر کار دست انجام شده روی لباسی که طراحی می‌شود بیشتر باشد قیمت آن لباس نیز افزایش یافته و لباس از ارزش بیش‌تری برخوردار می‌شود.

طراحی پوشاک زنانه

مزون لباس زنانه

چاپ برروی پارچه

اگر شما به بسیاری از لباس های تولید شده دقت کرده باشید بسیاری از لباس هارا مشاهده می‌کنید که دارای عکس های چاپی هستند تا به حال برایتان سوال شده است که این عکس هارا چگونه برروی لباس ها چاپ می کنند؟ این عکس ها به صورت آماده تهیه می‌شوند و توسط دستگاه های چاپی بخصوص در تولیدی های لباس برروی لباس ها زده می شوند.

سیاری از طراحان کار طراحی چاپ برروی بلیز ها و پیرهن های مختلف را نیز خودشان انجام می دهند و متناسب با لباسی که طراحی کرده اند طرحی زیبا را نیز برای چاپ برروی لباس طراحی می‌کنند.


همراه اینستاگرام آی کمد باشید

 اندازه گیری های متفاوت

اگر شما قصد دارید در حرفه طراحی پوشاک زنانه فعالیت کنید باید این نکته را در نظر بگیرید که لباس هایی که طراحی می کنید برای انواع و اقسام افراد با هیکل های متفاوت باید قابل استفاده باشد. به همین علت اگر شما قصد طراحی برای افرادی که دارای وزن های بالایی هستند و سایز آنان باید بزرگ باشد و یا افرادی که بسیار لاغر هستند و سایزهای پایین مناسبشان است رادارید باید نکات مربوط به طراحی برای سایز های مختلف را بدانید.

مثلا برای افراد چاق لباس های بسیار چسبان و بدن نما را طراحی نکنید زیرا علاوه بر آنکه زیبایی ندارد باعث بد ترکیب نشان دادن نیز می شود. از طرفی برای افراد لاغرتر و خوش اندام می‌توانید لباس های مختلفی از جمله باز و بدن نمارا طراحی کنید

طراحی لباس زنانه

مزون لباس زنانه

رعایت همین نکات ریز و کوچک است که شمارا تبدیل به یک طراح بزرگ و شناخته شده می کند.

مزون لباس زنانه برای تمامی سلیقه ها !

برای طراحی پوشاک زنانه می توانید از ژورنال های مختلف خارجی و همین طور فشن شوهایی که هرساله برگزار می‌شود الهام های لازم را بگیرید. همین طور طراحان بسیار بزرگ هر ساله برای افراد خاصی اقدام به طراحی های لباس هایی می‌کنند که قبلا وجود نداشته و متناسب با سلیقه این افراد لباس های جدیدی را طراحی و تولید می کنند. شما می‌توانید از این مدل ها برای طراحی های خود استفاده کنید و در عین حال با تغییرات کوچکی که متناسب با سلیقه خود انجام می‌دهید اقدام به طراحی لباسی زیبا کنید.

با رعایت نکات گفته شده شما می‌توانید اقدام به طراحی های لباس های زنانه  زیبا کنید و از این طریق با مرور زمان تبدیل به یک طراح بزرگ شوید و حتی مزون مخصوص به خودرا افتتاح کنید و از این طریق فعالیت های زیادی را در حرفه خود انجام دهید.

و با راه اندازی مزون لباس، مخصوص به خود از این راه کسب در آمد فراوانی را برای خود به دست آورده و بسیار شناخته شده در این عرصه شوید…

ممنون بابت همراهی شما 🙂 – آی کمد | اولین مرکز تخصصی خرید و فروش پوشاک زنانه


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر