راهنمای خرید کفش زنانه | نحوه انتخاب کفش مناسب (۲)

راهنمای انتخاب کفش اسفند ۴, ۱۳۹۷ شهریور ۱۷, ۱۳۹۸


راهنمای خرید کفش زنانه قسمت (۲) 

۱_ راهنمای خرید کفش زنانه : ما می دانیم که به عنوان یک زن پیدا کردن کفش مناسب با یک دست لباس مناسب به نوبه خودش نیاز به کار دارد. با وجود این همه انتخاب سبک و رنگ و پاشنه های بلند ، پیدا کردن کفش مناسب می تواند کمی کابوس باشد. با این حال کفش مناسب میتواند، شما را خوش تیپ تر کند یا تیپ شما را بهم بریزد…

آنها می توانند آخرین حس را به ظاهر شما اضافه کنند. در این ماه، ما ایده های عالی را برای کمک به انتخاب بهترین کفش برای لباس انتخابی شما برگزیده ایم ، چه برای ظاهری عادی یا رسمی ، ما برای کمک به شما اینجا هستیم.

 رنگ خوب برای انتخاب کفش زنانه مناسب !

این روز ها وقتی بحث کفش زنانه پیش می آید، رنگ های انتخابی زیادی وجود دارد. در حالی که رنگ سیاه به اندازه هر رنگ دیگری عالی است، گاهی اوقات خوب است که با رنگ دیگری ترکیب شود، پس باید بفهمیم چه رنگ های به هم می آیند:

راهنمای خرید کفش زنانه

راهنمای خرید کفش زنانه

مثلا آبی تیره اگر رنگی است که امسال قرار است مد شود، این رنگ بسیار زیبا و با شکوه است که به شما یک نگاه زیبا و جذاب می دهد.خب چه کفش هایی را باید با این لباس ها و کت رنگ آبی تیره باید بپوشیم؟


راهنمای خرید کفش زنانه قسمت اول | برای مطالعه کلیک کنید


۲_راهنمای خرید کفش زنانه: کفش مناسب مثل مدل کفش های بالرین  و کفش های دادگاهی با رنگ آبی پرنگ یک ظاهر برازنده به خود می گیرند، با یک ظاهر ساده تر،  صندل های قهوه ای و صندل های گلادیاتور، در برابر آبی پررنگ به نظر جذاب تر می رسند.

راهنمای خرید کفش زنانه

راهنمای خرید کفش زنانه
کفش مناسب برای لباس مناسب چیست ؟

راهنمای خرید کفش زنانه از اینترنت : مثلا انتخاب برای یک خرید اینترنتی کفش زنانه با رنگ قرمز قطعا انتخابی مناسب و پر جنب و جوشی می باشد. لباس قرمز برای به جذاب تر کردن کمد لباس و همچنین بیرون رفتن با دوستان و رفتن به میهمانی در یک شب مناسب می باشد. کفش های مشکی پاشنه بلند نوک تیز بهمراه یک دست لباس قرمز، همچون وصلتی آسمانی است.(خیلی بهم می آیند). اگر مشکی رنگ شما نیست سعی کنید از رنگ پوست تتان یا طلایی را ترکیبی از آنها را استفاده کنید.

کت و دامن خاکستری باید برای همه شما خانمها شیک و برازنده است ، اما خاکستری نباید به معنی خسته کننده باشد. کفش سیاه و برهنه به طور کامل با کت و دامن خاکستری بکار می آید، با این حال چرا جرات بیشتری نشان نمی دهید و رنگ را به وسیله کفش های قرمز به کمدتان اضافه کنید، این یک ترکیب رنگی شما را وادار به پوشیدن دوباره آن خواهد کرد.

 

هر زنی مطمئنا یک لباس (LBD (little black dress در کمد لباس خود دارد. خواه برای دورهمی دوستانه باشد خواه برای میهمانی رسمی ، همه ما اون رو می پسندیدم. همگی به رنگ کفش های شما بستگی دارد که یک لباس سیاه برازنده شما باشد یا که نباشد. از رنگ کلاسیک سیاه ، سفید و آبی تیره پررنگ و قرمز چشم نواز، صورتی ، سبز و بنفش. چرا ظاهرهای متفاوت را امتحان نکنید، رنگ های دیگر لوازم جانبی خود را با کفش‌های خود تطبیق دهید.

لباس های LBD
لباس های LBd

درست همانطور که LBd یک لباس کلاسیک  در کمد لباس شماست ، لباس سفید نیز به همان اندازه مهم است، خواه یک لباس رسمی برای کار باشد خواه برای مناسبت خاص باشد. کفش‌های سیاه یا سفید را انتخاب کنید که همیشه مد روز است و ظاهری شیک به شما می‌دهد. کمی متفاوت باشید و کمی رنگ‌های قرمز، آبی، صورتی یا سبز را اضافه کنید. این رنگ‌ها ، درست همانند زمانی که آن‌ها را با یک شلوار جین سفید کلاسیک تزئین کردید، کارساز هستند.

۳_راهنمای خرید کفش زنانه : آداب پوشش در مورد این که چه کفش‌های با لباس‌های معمولی و رسمی به خوبی بهم می آیند و چه رنگ‌ها به بهترین شکل کار می‌کنند  – هیچ بهانه‌ای برای افزودن کمی رنگ به کمد شما وجود ندارد ! کفش‌ها یک لوازم جانبی فوق‌العاده هستند که وقتی خوب انتخاب می‌شوند واقعا تیپ شما را دگرگون می کنند و باعث می شود که شما لذت ببرید. با سبک ‌های مختلف، بافت ‌ها و رنگ‌ ها بازی کنید ، آنها را باهم ترکیب کنید و ببینید چقدر فوق‌العاده به نظر می رسند. ما به شما آداب پوشیدن کفش را با لباس های معمولی و رسمی را میگویم.

امیداواریم مطلب ارائه شده راهنمای خرید کفش زنانه کاربردی و مفید واقع شده باشد 🙂


ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر