خرید عید

راهنمای انتخاب لباس, راهنمای خرید آبان ۱۸, ۱۳۹۸ آبان ۱۸, ۱۳۹۸خرید لباس عید

خلاصه محتوا: خرید عید حس و حال خوبی برای همه دارد. از بچه‌ها گرفته که دوست دارند هر چه زودتر لباس‌های نو را بر تن کنند تا بزرگترهایی که در تکاپو هستند چیزی از قلم نیافتد. در این میان شاید خرید لباس عید بیشتر از همه چیز خوشحالمان کند، چرا که لباس‌ها مستقیما با حس و حال ما در ارتباطند.


خرید عید

خرید آنلاین لباس عید مشکلات بسیاری را از پیش رو بر می‌دارد

راه افتادن در بازار شب عید کار خسته کننده‌ای است و ممکن است بخاطر شلوغی‌ها و کم بودن زمان نتوانیم لباس دلخواه خود را انتخاب کنیم. بماند که در شب عید برخی از مغازه‌ها اجناس بی‌کیفیتی را با قیمت بالا ارائه می‌دهند و به طور کلی حس خوب خرید عید را از بین می‌برند. بهترین راهکار برای حل مشکلات این چنینی خرید اینترنتی لباس عید است. خرید عید از یک فروشگاه اینترنتی معتبر موجب آسایش خاطر از کیفیت و قیمت محصول می‌شود، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دستتان می‌رسد، باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می‌شود و همچنین شما را از شلوغی و ترافیک شب عید نجات می‌دهد!

بهترین استایل برای عید

خرید عید

ست‌های مادر و دختر می‌توانند ایده جذابی برای خرید لباس عید باشند

می‌توان گفت استایلی که برای نوروز خود انتخاب می‌کنید، مهم‌ترین انتخاب شما در طول سال است. لباس عید، لباسی است که تقریبا تمام اعضای خانواده، فامیل و دوستان آن را می‌بینند و به همین دلیل لازم است بسیار شیک باشد.اوایل فروردین هنوز هوا سرد است و به همین دلیل استایل انتخابی شما در عین زیبایی باید شما را از سوز هوا نیز حفظ کند. مانتوهای بهاره معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شوند که برای هوای متغیر بهار مناسب باشند.سبک پوشش شما نیز در تعیین استایل بهاره نقش مهمی دارد. استایل‌های رسمی‌تر برای نوروز مناسب‌ترند البته اگر همیشه عادت به پوشیدن لباس‌های اسپرت دارید، می‌توانید باز هم به سبک پوشش خود مقید باشید و مانتوهای اسپرت را انتخاب کنید؛ اما به یاد داشته باشید که کمی تنوع در خرید عید بد نیست.


همراه اینستاگرام آی کمد باشید


رنگ‌ها را فراموش نکنید. رنگ‌ها مهم‌ترین فاکتور هماهنگی لباس شما با فصل سال هستند. رنگ‌هایی مانند سبز، آبی و رنگ‌های پاستلی برای فصل بهار انتخاب خوبی هستند. البته به یاد داشته باشید که رنگ‌ها باید با اندام و رنگ پوست شما هم خوانی داشته باشند. برای مثال اگر خانم‌هایی که اضافه وزن دارند، رنگ‌ها گرم بپوشند، باعث می‌شود چاق به نظر برسند؛ یا خانم‌هایی که رنگ پوست روشن دارند با پوشیدن رنگ‌های پاستلی و خنثی بی‌روح و بیمار جلوه می‌کنند.

مد روز یا خوش پوشی؟

خرید عید

اینکه بخواهید تحت هر شرایطی تابع مد باشید، گاهی باعث ایجاد عدم تناسب در استایل شما می‌شود

مد روز و رنگ سال بیش از هر زمانی در خرید عید اهمیت پیدا می‌کند. برخی از خانم‌ها هستند که دوست دارند حتما مطابق با مد و رنگ سال لباس بپوشند، غافل از این که ممکن است این رنگ و مدل اصلا با اندام و چهره آن‌ها هماهنگ نباشد؛ این عدم تناسب باعث بدتیپی می‌شود و ظاهر آن‌ها جلوه بدی پیدا می‌کند.استفاده از رنگ مد سال در خرید لباس عید، نشانه از به روز بودن شماست. اما به این فکر کنید در زمان خاصی مثل عید نوروز تمام خانم‌ها یک رنگ لباس بپوشند. یکنواختی در استایل‌ها اصلا جذاب نیست.

شما می‌توانید آن چه در مدل سال ارائه شده است را با سلیقه خود ترکیب کنید و استایلی جذاب بسازید. البته پیش از آن تعیین کنید که آیا رنگ مد به شما می‌آید یا نه؛ اگر این رنگ به شما نمی‌آید، فراموشش کنید و به دنبال لباس‌های زیبا برای خرید عید خود باشید.
به یاد داشته باشید خوش پوشی شما در گرو تبعیت از مد نیست؛ شما به تنهایی می‌توانید بهترین مدل‌ها را انتخاب کنید و استایل جذابی برای خود بسازید. تنها کافی است که نکات مربوط به استایل‌های بهاره را بدانید و آن‌ها را رعایت کنید. شما بهتر از هر کسی می‌توانید با لباس و آرایش مناسب ظاهری آراسته برای خود ترتیب دهید.

این نکات را هنگام خرید عید فراموش نکنید

خرید عید

توجه به برخی از نکات ساده به شما کمک می‌کند بهترین انتخاب در خرید لباس را داشته باشید

چه خرید عید را به صورت آنلاین انجام دهید و چه به صورت حضوری به بازار مراجعه کنید، لازم است به نکاتی توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین لباس‌ها را انتخاب کنید و تیپ مورد نظر خود را تشکیل دهید.

  • به رنگ و مدل لباس و هماهنگی آن با هیکل و چهره خود دقت کنید. برای مثال پوشیدن لباس‌های خیلی گشاد برای خانم‌های لاغر باعث می‌شود بیش از حد لاغر جلوه کنند. هماهنگی بین لباس‌ها نیز اهمیت دارد.
  • شما بهتر از هرکسی می‌دانید که برای خرید عید به چه وسایلی نیاز دارید، به همین دلیل بهتر است که خرید را به دیگران واگذار نکنید.
  • هر چه زودتر خرید لباس عید را انجام دهید به نفع شماست. خرید در لحظات آخر با عجله است و ممکن است لباس دلخواهتان را انتخاب نکنید. همچنین معمولا در روزهای آخر جنس‌های با کیفیت تمام شده‌اند و دامنه انتخاب شما محدودتر می‌شود.
  • کیفیت را فدای کمیت نکنید. به یاد داشته باشید که داشتن یک مانتوی درجه یک بهتر از داشتن سه مانتوی بی‌کیفیت است!
  • حتما در خرید عید به اکسسوری‌های استایل نوروزی خود توجه کنید. اکسسوری‌ها تأثیر زیادی در تیپ شما دارد.

خوش پوشی هزینه زیادی ندارد، شما به راحتی می‌توانید با ایده‌ها و سلیقه خودتان بهترین استایل را برای بهار بسازید.


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر