امشب چی بپوشم ؟! | (قسمت هشتم)

داستان آبان ۱۳, ۱۳۹۸ مرداد ۴, ۱۳۹۹امشب چی بپوشم ؟! (قسمت هشتم) | داستان کوتاه و پرنشاط

داستان کوتاه امشب چی بپوشم ؟! (قسمت هشتم) تقدیم نگاه شما همراهان عزیز می شود:

بعد اون همه استرس و سر در گمی، بالاخره شب مهمونی خونه نیلوفر با تم جین رسید. من موفق نشدم از آی کمد خرید کنم چون یک نفر زود تر از من اون شومیز رو خریده بود.. لباسی که تو خونه بهاره پوشیدم رو دقیقا قبل از مهمونی از یه مغازه خریدم. این لباسم هم یه شومیز جینه ولی نه به زیبایی اون که تو آی کمد دیده بودم.


قسمت هفتم داستان امشب چی بپوشم؟!


وقتی رسیدم خونه نیلوفر، یاسی قبل از من اونجا بود. نیلوفر خیلی خوب و صمیمی ازم استقبال کرد. خودش یه اورال جین پوشیده بود. یاسی هم یه پیراهن بلند جین. رفتم داخل اتاق که لباسمو عوض کنم و شومیز جین خودم رو که کلی دردسر براش کشیدم رو بپوشم. از اتاق که بیرون رفتم، یاسی شروع کرد با صدای بلند خندیدن و گفت: “الهه جــــــون انگار کلی واسه این مهمونی به خرج افتادیــا”
با این جملش توجه نیلوفرم جلب شد و اونم شروع کرد به خندیدن. اما هنوز دلیلش رو متوجه نشده بودم! بعد کلی اصرار که بهم بگید چرا می خندین، یاسی گفت: “فراموشت شد مارک شومیزتو بکنی”

امشب چی بپوشم؟!

داستان کوتاه


همراه اینستاگرام آی کمد باشید


اتفاق چندان خنده داری هم نبود به نظرم ولی به زور برای اینکه بچه ها ناراحت نشن منم شروع کردم به خندیدن. همین طور که می خندیدیم و یاسی داشت با قیچی که نیلوفر آورد مارک لباسمو از شومیز جدا می کرد، زنگ در به صدا در اومد. سهیلا و بهاره بودن که با هم اومده بودن. کلا صمیمیتشون بعد از مهمونی خونه بهاره دو چندان از قبل بیشتر شده بود.

رفتیم استقبال سهیلا و بهاره. بعد سلام و احوال پرسی، اون دو نفر رفتن به سمت اتاق تا لباسشون رو عوض کنن و بیان تو جمع.
وقتی بهاره از اتاق اومد بیرون، یک دفعه خشکم زد. نمیتونستم تعجبم رو کنترل کنم! انگار یه پارچ آب سرد رو سرم خالی کرده باشن. نمی دونستم باید چه واکنشی نشون بدم.

شومیزی که تو تن بهاره بود، همونی بود که من توی آگهی آی کمد دیده بودم. دقیقا خود خودش بود. اصلا مگه ممکن بود من بتونم اون لباس رو فراموش کنم!! همون شومیز جین روشن، که روی یقش گل دوزی شده بود.

قسمت نهم داستان امشب چی بپوشم؟ هنوز کامل نشده و ادامه در روز های آینده منتشر خواهد شد باتشکر از همراهی شما 🙂

 


مجله اینستاگرامی آی کمد همین الان لباس خودتو از اینجا آگهی کن!

ارسال نظر

آخرین مطالب

انتخاب مکان برای جستجوی دقیق تر